Chiar!
Ar trebuit sa-mi omologhez blogul -CAMERA OBSCURA
Ma rog, vorba vine sa omologhez...cuvantul a luat-o pe furis inaintea lucrului in sine(adica a blogului).
Dar stii de ce? Pentru ca ma duc sa joc la 6/49.
Începând de luni, 22 iunie, până undeva prin septembrie, în grila de vară a
Radio România Cultural, care cuprinde emisiuni diferite de cele obișnuite
din t...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu