Daca am o pata rosie deasupra buzei inseamna ca mi-am proptit oasele sferice ale aratatorului si mijlociului in ea.
Adica m-am gandit concentrata la ceva.
Începând de luni, 22 iunie, până undeva prin septembrie, în grila de vară a
Radio România Cultural, care cuprinde emisiuni diferite de cele obișnuite
din t...
Un comentariu:
daca am o pata rosie deasupra buzei inseamna ca nivea cu aroma de visine si-a facut efectul cu degetele mele dereglate de la reflexul intuirii buzelor dincolo de oglinda
Trimiteți un comentariu