Si Tp mi-a zis pentru ca am ochii mari si pentru ca vorbesc in soapta
N-am raspuns nimic, dar sufletul mi-a ranjit intr-o solemnitate blanda, cam asa: ahiih :)
(zambetul mi l-am inchipuit galben, adica rupt din soare)
Începând de luni, 22 iunie, până undeva prin septembrie, în grila de vară a
Radio România Cultural, care cuprinde emisiuni diferite de cele obișnuite
din t...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu